| Color | Transparent, Transparente |
|---|---|
| Exportable | Yes ✓ |
| Material | PET |
| Brand | PROPACK |
| Lenght | 18.5 cm |
| Width | 14 cm |
| Height | 6 cm |
| Quantity per box | 100 |
| Supplier code | XD720VI100TAPT1 |
| Color | Transparent, Transparente |
|---|---|
| Exportable | Yes ✓ |
| Material | PET |
| Brand | PROPACK |
| Lenght | 18.5 cm |
| Width | 14 cm |
| Height | 6 cm |
| Quantity per box | 100 |
| Supplier code | XD720VI100TAPT1 |
