| Color | Transparent |
|---|---|
| Material | PET |
| Brand | PAMOLSA |
| Lenght | 24.7 cm |
| Width | 14.8 cm |
| Height | 3.9 cm |
| Quantity per box | 300 |
| Supplier code | 2821029440 |
| Color | Transparent |
|---|---|
| Material | PET |
| Brand | PAMOLSA |
| Lenght | 24.7 cm |
| Width | 14.8 cm |
| Height | 3.9 cm |
| Quantity per box | 300 |
| Supplier code | 2821029440 |
