| Color | Transparent |
|---|---|
| Material | PET |
| Brand | PAMOLSA |
| Lenght | 21.6 cm |
| Width | 14.8 cm |
| Height | 6.4 cm |
| Quantity per box | 100 |
| Supplier code | 2821037035 |
| Color | Transparent |
|---|---|
| Material | PET |
| Brand | PAMOLSA |
| Lenght | 21.6 cm |
| Width | 14.8 cm |
| Height | 6.4 cm |
| Quantity per box | 100 |
| Supplier code | 2821037035 |