| Color | White |
|---|---|
| Material | Foam |
| Brand | DARNEL |
| Lenght | 23.3 cm |
| Width | 18 cm |
| Height | 2 cm |
| Quantity per box | 400 |
| Supplier code | D210T901LBB |
Related products
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays



