| Color | Black |
|---|---|
| Material | Foam |
| Brand | DARNEL |
| Lenght | 27.3 cm |
| Width | 14.6 cm |
| Height | 14 cm |
| Quantity per box | 400 |
| Supplier code | D2001099LBBC |
Related products
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays



