| Color | Black |
|---|---|
| Material | Foam |
| Brand | DARNEL |
| Lenght | 26.7 cm |
| Width | 21.6 cm |
| Height | 2.5 cm |
| Quantity per box | 200 |
| Supplier code | D2100899LBBAC |
Related products
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays
Absorbent Trays


