| Color | Transparent, Transparente |
|---|---|
| Exportable | Yes ✓ |
| Material | PET |
| Brand | PROPACK |
| Lenght | 19 cm |
| Width | 17 cm |
| Height | 6 cm |
| Quantity per box | 300 |
| Supplier code | CS1917-94 |
| Color | Transparent, Transparente |
|---|---|
| Exportable | Yes ✓ |
| Material | PET |
| Brand | PROPACK |
| Lenght | 19 cm |
| Width | 17 cm |
| Height | 6 cm |
| Quantity per box | 300 |
| Supplier code | CS1917-94 |
